UBRANIA LNIANE
Ubrania lniane uszyte w Polsce ze 100% europejskiego zmiękczanego lnu najlepszej jakości. Len jest tkaniną idealną dla naszej skóry: przewiewny, antyalergiczny, ekologiczny. Ubrania uszyte z lnu są uniwersalne: latem len chłodzi, zimą utrzymuje optymalną dla ciała temperaturę. Ponadto nie mechaci się po jednym praniu, jest niezwykle trwały i pięknie się starzeje. Naszej marce przyświeca cel zaprzeczenia sezonowości, tworzenia produktów służących latami.
Piękne, autorskie kolory ŁYKO.
Personalizacja: istnieje możliwość personalizacji zamówienia (uszycie produktu w innej rozmiarówce). Aby dowiedzieć się więcej napisz do nas na kontakt@lykowarsaw.pl!

Pranie: len jest odporny na rozciąganie i tarcie, co sprawia, że jest niezwykle trwały. Co więcej, szlachetnieje wraz z użytkowaniem. Po każdym praniu, suszeniu i prasowaniu (jeżeli są zgodne z zaleceniami) staje się jeszcze bardziej miękki i przyjemny. Nie traci z czasem swoich właściwości. Nasze produkty można prać w 40 stopniach, suszyć na płasko bądź w suszarce w delikatnym trybie oraz prasować żelazkiem w wysokiej temperaturze.