Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

-20%
80.00 64.00
100.001,000.00
130.00
50.0070.00
50.0070.00

Akcesoria lniane

Produkty uszyte ze 100% europejskiego, zmiękczanego lnu. Len to materiał stworzony dla skóry człowieka: jest przewiewny, antyalergiczny i niezwykle trwały.
Możemy uszyć dowolny rozmiar produktu. Dodatkowo personalizujemy produkty w postaci delikatnego haftu.
Len jest odporny na rozciąganie i tarcie, co sprawia, że jest niezwykle trwały. Szlachetnieje wraz z użytkowaniem. Po każdym praniu, suszeniu i prasowaniu staje się jeszcze bardziej miękki i przyjemny. Nie traci z czasem swoich właściwości. Nasze produkty można prać w 40 stopniach, suszyć na płasko bądź w suszarce w delikatnym trybie oraz prasować żelazkiem w wysokiej temperaturze.
Szyjemy w Polsce. Znamy ludzi, z którymi współpracujemy i mamy do nich pełne zaufanie. W związku z tym, że działamy lokalnie i szyjemy ze 100% europejskiego, certyfikowanego lnu, nasze ceny nie będą nigdy zbliżone do tych z sieciówek. Wybierając nasze produkty wspieracie polskich producentów, polskie szwalnie i tym samym polską gospodarkę. Staramy się działać zgodnie z ruchem “less waste”, dlatego: 1. szyjemy z lnu, który znany jest z większej trwałości niż pozostałe tkaniny; 2. tworzymy fasony ponadczasowe, uciekamy od sezonowości: produkty mają służyć latami; 3. używamy guzików wykonanych z naturalnych surowców: masy perłowej bądź kokosa; 4. nasze opakowanie wykonane jest z surowej, ekologicznej tektury, unikamy plastiku; 5. niewykorzystanej tkaninie, ścinkom nadajemy drugie życie (czapeczki, woreczki less waste).