O NAS

Kim jesteśmy i czym jest dla nas nasza marka?

ŁYKO to dwie siostry. Pierwsza ukończyła Szkołą Główną Handlową w Warszawie, druga obroniła dyplom na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W ŁYKO wykorzystujemy nasze wykształcenie i łączymy swoje siły, żeby stworzyć piękny, trwały produkt. Mieszkamy i tworzymy w Warszawie. Lubimy dobre, polskie wzornictwo i chcemy dać mu coś od siebie!

ŁYKO to marka naturalnych i pięknych materiałów. Nasze produkty są dla tych, którzy szukają trwałych rozwiązań na lata. Współpracujemy z ludźmi, których znamy od lat, ufamy im i wierzymy w ich profesjonalizm. Produkty ŁYKO zostały wyprodukowane w Polsce.

Wierzymy w moc dobrego snu. Jeszcze bardziej, odkąd jedna z nas poznaje uroki macierzyństwa. Stąd pomysł na pościel z miękkiego lnu. O właściwościach lnu pisać można by w nieskończoność; istnieją nawet badania potwierdzające wpływ tkaniny lnianej na lepszy sen. Zaczynamy z ŁYKO od sypialni, ponieważ chcemy pożegnać się z często spotykanymi na polskim rynku siermiężnymi wzorami i sztucznymi materiałami i przywitać piękną, najlepszą dla naszej skóry lnianą pościel.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.